Ek-Er Mühendislik
Ek-Er Mühendislik

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Ek-Er Mühendislik Ek-Er Mühendislik

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında kurulan firmamız plastik hammaddesi ticareti alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye'deki yerleşik firmalara, yurtiçi piyasada ithalatını yaptığı ürünlerin pazarlamasını yapmaktadır.

Müşterilerine ürün teslimatlarını doğrudan konteyner ve tırlar vasıtasıyla yapmanın yanı sıra İstanbul'daki depo ve antrepolarından da gerçekleştirmektedir.

Ek-Er Mühendislik'te esas olan; yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin, gelişmiş bir hizmet anlayışı ve son teknolojiyle desteklenmesi ve günden güne geliştirilmesidir.


Profesyonel Danışmanlık ve Bilgi Paylaşımı 
Müşterilerinin sektördeki konumlarını korumalarına ve geliştirmelerine yönelik olarak verilen Danışmanlık Hizmeti, Ek-Er Mühendislik'in öncelikli hizmet alanları arasında yer almaktadır. Ek-Er Mühendislik; pazarın mevcut durumunu değerlendirerek müşterilerine yeni fırsatlar yaratmakta, doğru bilgi akışını ve buna bağlı bilgi birikimini sağlamaktadır. Çok boyutlu ve sonuç odaklı yaklaşımlarla müşterilerinin gelişimininde son derece yapıcı ve önemli bir rol üstlenmektedir.

Yönetilebilir İş Süreçleri
Ek-Er Mühendislik; 
işin kağıt üzerindeki boyutunun müşterileri için ne kadar kritik sonuçlar doğurabileceğinin bilinciyle hareket ederek pratik, hataya yer bırakmayan doküman ve proje yönetimi uygulamaları sunmaktadır. Bu güvenilir uygulamalarla siparişten satın almaya, nakliyeden teslimata kadar tüm süreçler Ek-Er Mühendislik tarafından detaylarıyla arşivlenmektedir. 

Doğru Zaman, Doğru Yer
Ürünlerin doğru zamanda doğru yere ulaştırılması büyük önem taşımaktadır. Ek-Er Mühendislik bu bilinçle talep eden müşterilerine; yükleme, boşaltma, denetim ve nakliye gibi hizmetlerde sıkı bir takip ve iyi bir yönetim hizmeti sunmaktadır. Ürünlerin ulaştırılması anlamında da tek elden, baştan sona kusursuz hizmet anlayışını benimseyen Ek-Er Mühendislik, müşteri memnuniyetini ve faydasını sağlamak anlamında gerçek bir işortağı olarak varlığını göstermektedir.